Andpol

kurumsal

Hakkımızda

Biz Kimiz

ANDPOL; güvenilirliği, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimser.

Ankar Yalıtım A.Ş. 1998 yılında sağlık, eğitim ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Andeva Yatırım A.Ş.’nin çatısı altında başlayan arge çalışması neticesinde 2000 yılında seri üretime başlamıştır. Ankar Yalıtım A.Ş. 1998 yılında başlayan arge çalışması neticesinde Ankar dekoratif yalıtım 2000 yılında seri üretime başlamıştır. Kesme sistemle Kartonpiyer ve dış cephe ürünlerini Türkiye’ de üreten ilk firmadır.

Ürünleri 10,000 m2 Antalya Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasından tüm dünyaya ulaşmaktadır. 2012 yılında Ankar International ile Amerika kıtasında da ilk şubesini açarak müşterilerinden aldığı güçle dünya markası olarak yoluna devam etmektedir. Sektörde 26 yıllık tecrübeye sahip olan Ankar aynı zamanda 2017 yılında İstanbul, Tuzla AYOSB’de 6500 m2 alanda faaliyet gösteren dekoratif iç cephe, yalıtım ve ambalaj ürünleri üreten Alman Saarpor Bosphorus’un tamamını alarak And Polistiren(ANDPOL) olarak yerlileştirmiştir. And Polistiren kendi alanında sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sektöre yön vermeye, en iyi kalite ve hizmet anlayışını benimseyerek yoluna devam etmektedir.

Andpol.

Müşteri memnuniyeti

%99

Memnuniyet oranına sahibiz.

Sürekli Hizmet

7/24

Hizmet ve destek sunuyoruz.

Çözümler

10+

Yenilikçi çözüm geliştiriyoruz.

Vizyon & Misyon

ANDPOL olarak vizyonumuz sektörde öncü bir marka olarak tanınmak ve müşterilerimize yenilikçi çözümlerle en yüksek kalitede ürünler sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak için çalışmaktır.

Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyerek, sürekli gelişen ve değişen ihtiyaçlara uygun çözümler üreterek müşterilerimize değer katmak, sürdürülebilirlik ilkesiyle çevreye duyarlı üretim yaparak topluma ve çevreye katkıda bulunmak, çalışanlarımızın gelişimini destekleyerek güçlü bir ekibin parçası olmak ise misyonumuzdur.